Vragenuurtje: Masterclass Wetenschappelijk Onderzoek
In september start er weer een nieuwe editie van de VGN-masterclass 'Wetenschappelijk onderzoek in de gehandicaptenzorg'. Ben jij geïnteresseerd in onderzoek doen, heb je affiniteit met de gehandicaptenzorg en ben je benieuwd naar deze masterclass? Kom dan naar dit online vragenuurtje!
- Datum
- Tijd
- 15:30 - 16:30
- Locatie
- Online via Teams
- Organisator
- VGN
![Docenten masterclass wetenschappelijk onderzoek](/files/styles/hero_image_small/public/2025-02/masterclass%20wetenschappelijk%20onderzoek.png?h=a91d27e3&itok=CWUEOHhD)
Over de masterclass
De VGN vindt het belangrijk dat er wetenschappelijk onderzoek plaatsvindt in de gehandicaptenzorg. Door onderzoek weten we bijvoorbeeld beter hoe we de gevolgen van trauma bij mensen met verstandelijke beperkingen in beeld kunnen brengen en hoe we iemands leerpotentieel kunnen benutten. Deze kennis levert betere zorg en ondersteuning op voor de mensen waar het om gaat in onze sector.
Daarom organiseren we nu voor de tiende keer de succesvolle masterclass 'Wetenschappelijk onderzoek in de gehandicaptenzorg'.
Tijdens deze masterclass leer je van ervaren onderzoekers en hoogleraren hoe je een onderzoeksvoorstel opstelt en kan uitvoeren. Met coaching van dr. Sabina Kef en dr. Mariët van der Molen. In allerlei werkvormen maak je jezelf bekend met de onderzoeksliteratuur, leg je contacten met lectoren, hoogleraren en onderzoekers en verbind jij de praktijk met de wetenschap.
Stel al je vragen tijdens een online vragenuurtje
Ben je geïnteresseerd? Sluit dan eenvoudig online aan tijdens dit online vragenuurtje op 4 maart 2025 van 15:30 tot 16:30 uur. De docenten van de masterclass nemen je tijdens dit uur mee in de opzet van het programma en beantwoorden al je vragen. Via het formulier hieronder kan je je aanmelden.
Voor wie?
De masterclass is bedoeld voor mensen met een WO- of hbo-achtergrond die werken bij organisaties in de gehandicaptenzorg. Dat kunnen zowel starters in onderzoek zijn als mensen met onderzoekservaring. Er nemen doorgaans mensen deel vanuit heel het land en met verschillende achtergronden, zoals:
- Psychologen, orthopedagogen
- Fysiotherapeuten, ergotherapeuten, logopedisten, diëtisten
- Verpleegkundigen, artsen VG
- Managers, beleidsmedewerkers, geestelijk verzorgers
- ...en meer!
Meer informatie
- Lees hier over de voorgaande editie van de masterclass.
- Lees hier een blog van masterclassdocent Sabina Kef over het belang van de masterclass
- Lees hier een uitgebreid interview met oud-masterclassdocent Joop Hoekman
Binnenkort verschijnt op deze website meer informatie en een aanmeldformulier over de editie van 2025.