Webinars als voorbereiding op Prokkelweek (heeft plaatsgevonden)

In aanloop naar de Prokkelweek (2 t/m 7 juni 2025) organiseert stichting Prokkel vier keer een voorbereidend webinar. Wil je meedoen aan de Prokkelweek, maar weet je nog niet op welke manier? Of hoe je het aanpakt? Tijdens de webinars – via Zoom – delen we inspirerende voorbeelden en krijg je tips en tops. Het is een goede voorbereiding op de Prokkelweek.

Datum
-
Tijd
-
Locatie
Zoom
Organisator
Stichting Prokkel
BeleidsProkkel

Je kunt kiezen uit de volgende tijdstippen:

  • Dinsdag 25 februari van 13:00 tot 14:00 uur
  • Dinsdag 25 maart van 15:00 tot 16:00 uur
  • Donderdag 10 april van 11:00 tot 12:00 uur (door ervaringsdeskundigen van ORO en Harrie van Dijk, wethouder gemeente Helmond)
  • Dinsdag 6 mei van 11:00 tot 12:00 uur

Doe je mee?

Aanmelden kan hier.

Over de Prokkelweek

Een prokkel is een prikkelende ontmoeting tussen mensen met en zonder verstandelijke beperking. De Prokkelweek vraagt aandacht voor de integratie en participatie van mensen met een verstandelijke beperking. Eén week per jaar als voorbeeld en inspiratie voor de rest van het jaar. Steeds meer mensen en organisaties gebruiken de Prokkelweek dan ook als laagdrempelig instrument voor inclusie. De samenleving is van ons allemaal; Prokkelen draagt daaraan haar steentje bij.